fb_img
 31962-836

IDOLAH JKT JR

  • За тинејџери (од 8-16 год.)
  • Шифра на производ: 31962-836
63%
5.390,00 ден.
1.990,00 ден.
  • 8-9 год.
    134
  • 10-11 год.
    146
  • 158
  • 170
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Розева
Материјал
Подгрупа Јакни
Спорт Скијање
Производител Five Seasons