fb_img
 32100-437

JILO OVERALL JR

 • За мали деца (од 4-7 год.)
 • Шифра на производ: 32100-437
20%
4.490,00 ден.
3.590,00 ден.
 • 4-5 год. ( cm)
  110
 • 6-7 год. ( cm)
  122
 • 8-9 год. ( cm)
  134
+
-

Опис


Возраст За мали деца (од 4-7 год.)
Пол Женски
Боја
Материјал 100% Полиестер
Подгрупа Комплети зимски
Спорт Скијање
Производител Five Seasons