fb_img
 32504-PNK

Skechers BOBS SQUAD - TOUGH TALK

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 32504-PNK
20%
3.390,00 ден.
2.690,00 ден.
  • 36.5
  • 38
  • 38.5
  • 39
  • 40
  • 41
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Розева
Материјал Лице: Текстил Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Lifestyle
Производител Skechers


Слични производи

20%
4.290,00 ден.
3.390,00 ден.
Skechers
20%
4.290,00 ден.
3.390,00 ден.
Skechers
29%
3.690,00 ден.
2.590,00 ден.
Skechers
3.990,00 ден.
Skechers
29%
3.690,00 ден.
2.590,00 ден.
Skechers
30%
2.990,00 ден.
2.090,00 ден.
Skechers
20%
2.990,00 ден.
2.390,00 ден.
Skechers
20%
2.990,00 ден.
2.390,00 ден.
Skechers