fb_img
 32504-WHT

Skechers Bobs Squad Tough Talk 32504 WHT

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 32504-WHT
3.790,00 ден.
или на 3 рати без камата по 1.263,00 ден. со
  • 36.5
  • 37
  • 38
  • 38.5
  • 39
  • 40
  • 41
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Бела
Материјал Лице: Текстил Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Lifestyle
Производител Skechers


Слични производи

20%
4.290,00 ден.
3.390,00 ден.
Skechers
20%
4.290,00 ден.
3.390,00 ден.
Skechers
20%
4.290,00 ден.
3.390,00 ден.
Skechers
20%
4.290,00 ден.
3.390,00 ден.
Skechers
4.490,00 ден.
Skechers
4.490,00 ден.
Skechers
3.790,00 ден.
Skechers