+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
ПОГОДОК 🎯

PUMA SMASH V2 RIBBON JR

 • Производител: Puma
 • Возраст: За тинејџери
 • Шифра на производ: 366003-07
3.090,00 ден.
1.545,00 ден.


 • 36 (22,50 cm)
  3.5
 • 37 (23,00 cm)
  4
 • 37.5 (23,50 cm)
  4.5
 • 38 (24,00 cm)
  5
 • 38.5 (24,50 cm)
  5.5
 • 39 (25,00 cm)
  6
+
-

Нема коментари за овој производ.