fb_img
 366856-13

PUMA VIKKY PLATFORM GLITZ JR

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: 366856-13
3.090,00 ден.
 • 36
  3.5
 • 4
 • 37.5
  4.5
 • 38
  5
 • 38.5
  5.5
 • 39
  6
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Црна
Материјал Лице: Синтетика  Постава: Текстил  Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Lifestyle
Производител Puma