fb_img
 369143-02

PUMA Vikky Stacked L

 • За возрасни
 • Шифра на производ: 369143-02
3.690,00 ден.
 • 3.5
 • 4
 • 4.5
 • 5
 • 38.5
  5.5
 • 39
  6
 • 40
  6.5
 • 40.5
  7
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Бела
Материјал Лице: Кожа  Постава: Платно  Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-Ниски
Спорт Lifestyle
Производител Puma


Слични производи

18%
PUMA
3.690,00 ден.
2.990,00 ден.
Puma