+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА

PUMA RS-X TOYS

 • Производител: Puma
 • Возраст: За возрасни
 • Шифра на производ: 369449-02
7.390,00 ден.


 • 41 (26,50 cm)
  7.5
 • 8
 • 42.5 (27,50 cm)
  8.5
 • 43 (28,00 cm)
  9
 • 9.5
 • 10.5
+
-

Нема коментари за овој производ.