+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА

PUMA RS-0 WINTER INJ TOYS

 • Производител: Puma
 • Возраст: За возрасни
 • Шифра на производ: 369469-03
6.790,00 ден.
4.074,00 ден.


 • 7.5
 • 42 (27,00 cm)
  8
 • 42.5 (27,50 cm)
  8.5
 • 43 (28,00 cm)
  9
 • 44 (28,50 cm)
  9.5
 • 45 (29,50 cm)
  10.5
+
-

Нема коментари за овој производ.