fb_img
 369864-16

PUMA CARINA

 • За возрасни
 • Шифра на производ: 369864-16
3.690,00 ден.
 • 36
  3.5
 • 37
  4
 • 38
  5
 • 38.5
  5.5
 • 39
  6
 • 40
  6.5
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал Лице: Кожа  Постава: Платно  Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-Ниски
Спорт Lifestyle
Производител Puma


Слични производи

PUMA
3.690,00 ден.
Puma
10%
PUMA
3.690,00 ден.
3.290,00 ден.
Puma
PUMA
3.690,00 ден.
Puma
PUMA
3.990,00 ден.
Puma