fb_img
 370282-04

PUMA CILIA LUX

 • За возрасни
 • Шифра на производ: 370282-04
39%
4.290,00 ден.
2.590,00 ден.
 • 36
  3.5
 • 4
 • 38
  5
 • 38.5
  5.5
 • 39
  6
 • 40
  6.5
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Розева
Материјал Лице: Кожа  Постава: Текстил  Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Lifestyle
Производител Puma


Слични производи

18%
PUMA
3.690,00 ден.
2.990,00 ден.
Puma
18%
PUMA
3.690,00 ден.
2.990,00 ден.
Puma
18%
PUMA
3.690,00 ден.
2.990,00 ден.
Puma