fb_img
 370325-02

PUMA Carina L

 • За возрасни
 • Шифра на производ: 370325-02
3.690,00 ден.
 • 36
  3.5
 • 37
  4
 • 37.5
  4.5
 • 38
  5
 • 38.5
  5.5
 • 39
  6
 • 40
  6.5
 • 40.5
  7
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Бела
Материјал Лице: Кожа  Постава: Платно  Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Lifestyle
Производител Puma


Слични производи

PUMA
3.990,00 ден.
Puma
PUMA
3.990,00 ден.
Puma
20%
PUMA
4.290,00 ден.
3.390,00 ден.
Puma
PUMA
3.990,00 ден.
Puma
PUMA
3.990,00 ден.
Puma