fb_img
 370677-13

PUMA CARINA L JR

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: 370677-13
29%
3.390,00 ден.
2.390,00 ден.
 • 36
  3.5
 • 37
  4
 • 37.5
  4.5
 • 38
  5
 • 38.5
  5.5
 • 39
  6
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Бела
Материјал Лице: Кожа  Постава: Платно  Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Lifestyle
Производител Puma


Слични производи

20%
PUMA
3.390,00 ден.
2.690,00 ден.
Puma