fb_img
 371125-02

PUMA Cilia Mode

 • За возрасни
 • Шифра на производ: 371125-02
3.690,00 ден.
 • 3.5
 • 4
 • 4.5
 • 5
 • 5.5
 • 39
  6
 • 40
  6.5
 • 7
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Бела
Материјал Лице: Синтетика  Постава: Платно  Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-Ниски
Спорт Lifestyle
Производител Puma


Слични производи

39%
PUMA
4.290,00 ден.
2.590,00 ден.
Puma
29%
PUMA
3.690,00 ден.
2.590,00 ден.
Puma
10%
PUMA
3.690,00 ден.
3.290,00 ден.
Puma
10%
PUMA
3.690,00 ден.
3.290,00 ден.
Puma