fb_img
 371633-01

PUMA Leadcat FTR Petals Jr

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: 371633-01
29%
1.690,00 ден.
1.190,00 ден.
 • 35.5
  3
 • 37
  4
 • 38
  5
 • 39
  6
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Зелена
Материјал Лице: Синтетика  Постава: Синтетика  Ѓон: Гума
Подгрупа Папучи
Спорт Lifestyle
Производител Puma


Слични производи

29%
PUMA
1.690,00 ден.
1.190,00 ден.
Puma