fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 372864-02

PUMA RS-X Joy Jr

  • За тинејџери (од 8-16 год.)
  • Шифра на производ: 372864-02
39%
5.290,00 ден.
3.190,00 ден.
  • 38
    5
  • 39
    6
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Бела
Материјал Лице: Текстил  Постава: Текстил  Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-високи
Спорт Lifestyle
Производител Puma


Слични производи

39%
5.290,00 ден.
3.190,00 ден.
Puma