fb_img
 373035-01

PUMA SMASH PLATFORM V2 L

 • За возрасни
 • Шифра на производ: 373035-01
4.290,00 ден.
 • 3.5
 • 4
 • 38
  5
 • 38.5
  5.5
 • 6
 • 40
  6.5
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Бела
Материјал Лице: Кожа  Постава: Платно  Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-Ниски
Спорт Lifestyle
Производител Puma