fb_img
 373228-03

PUMA CARINA LEO

 • За возрасни
 • Шифра на производ: 373228-03
3.690,00 ден.
 • 36
  3.5
 • 37
  4
 • 38
  5
 • 5.5
 • 39
  6
 • 6.5
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Бела
Материјал Лице: Синтетика  Постава: Платно  Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-Ниски
Спорт Lifestyle
Производител Puma


Слични производи

PUMA
3.690,00 ден.
Puma
PUMA
3.690,00 ден.
Puma
10%
PUMA
3.690,00 ден.
3.290,00 ден.
Puma
PUMA
3.990,00 ден.
Puma