fb_img
 374120-01

PUMA X-RAY FANTASTIC PLASTIC WNS

 • За возрасни
 • Шифра на производ: 374120-01
4.990,00 ден.
 • 36
  3.5
 • 37
  4
 • 38
  5
 • 38.5
  5.5
 • 39
  6
 • 40
  6.5
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Бела
Материјал Лице: Платно  Постава: Платно  Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-Ниски
Спорт Lifestyle
Производител Puma