fb_img
 374190-08

PUMA X-RAY 2 SQUARE JR

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: 374190-08
4.290,00 ден.
 • 36
  3.5
 • 37
  4
 • 37.5
  4.5
 • 38
  5
 • 38.5
  5.5
 • 39
  6
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Бела
Материјал Лице: Платно  Постава: Текстил  Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Lifestyle
Производител Puma


Слични производи

30%
PUMA
4.290,00 ден.
2.990,00 ден.
Puma