fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 380729-07

PUMA R78 VOYAGE

 • За возрасни
 • Шифра на производ: 380729-07
30%
3.990,00 ден.
2.790,00 ден.
 • 36
  3.5
 • 37
  4
 • 38
  5
 • 38.5
  5.5
 • 39
  6
 • 40
  6.5
 • 40.5
  7
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал Лице: Платно  Постава: Текстил  Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Lifestyle
Производител Puma


Слични производи

20%
3.990,00 ден.
3.190,00 ден.
Puma
20%
3.990,00 ден.
3.190,00 ден.
Puma
20%
3.990,00 ден.
3.190,00 ден.
Puma
20%
4.990,00 ден.
3.990,00 ден.
Puma
18%
3.690,00 ден.
2.990,00 ден.
Puma
19%
4.690,00 ден.
3.790,00 ден.
Puma