fb_img
 384614-13

Puma Karmen

 • За возрасни
 • Шифра на производ: 384614-13
4.690,00 ден.
или на 3 рати без камата по 1.563,00 ден. со
 • 36
  3.5
 • 4
 • 4.5
 • 38
  5
 • 38.5
  5.5
 • 39
  6
 • 40
  6.5
 • 7
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Крем
Материјал Лице: Кожа Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Lifestyle
Производител Puma


Слични производи

4.690,00 ден.
Puma
4.690,00 ден.
Puma
20%
4.990,00 ден.
3.990,00 ден.
Puma
19%
4.690,00 ден.
3.790,00 ден.
Puma