fb_img
 395262-01

Puma Trinity Desert Road

 • За возрасни
 • Шифра на производ: 395262-01
5.890,00 ден.
или на 3 рати без камата по 1.963,00 ден. со
 • 41
  7.5
 • 42
  8
 • 42.5
  8.5
 • 43
  9
 • 44
  9.5
 • 44.5
  10
 • 10.5
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Крем
Материјал Лице: Платно Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Lifestyle
Производител Puma


Слични производи

5.890,00 ден.
Puma