fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 400600N-NVMT

Skechers S LIGHTS-VORTEX-FLASH-ZORENT

  • За бебиња (до 3 год.)
  • Шифра на производ: 400600N-NVMT
28%
2.790,00 ден.
1.990,00 ден.
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
+
-

Опис


Возраст За бебиња (до 3 год.)
Пол Машки
Боја Тегет
Материјал Лице: Синтетика Постава: Синтетика Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Lifestyle
Производител Skechers