fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 401504N-NVBK

Skechers MAGNA-LIGHTS - FROSTY FUN

  • За бебиња (до 3 год.)
  • Шифра на производ: 401504N-NVBK
20%
2.490,00 ден.
1.990,00 ден.
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
+
-

Опис


Возраст За бебиња (до 3 год.)
Пол Машки
Боја Тегет
Материјал Лице: Синтетика, Текстил Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Lifestyle
Производител Skechers


Слични производи

20%
2.490,00 ден.
1.990,00 ден.
Skechers
20%
2.490,00 ден.
1.990,00 ден.
Skechers
20%
2.490,00 ден.
1.990,00 ден.
Skechers
20%
2.490,00 ден.
1.990,00 ден.
Skechers