+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА

AIR MONARCH IV

 • Производител: Nike
 • Возраст: За возрасни
 • Шифра на производ: 415445-101
3.690,00 ден.
2.952,00 ден.


 • 8
 • 42 (25,80 cm)
  8.5
 • 42.5 (26,20 cm)
  9
 • 43 (26,70 cm)
  9.5
 • 44 (27,10 cm)
  10
 • 44.5 (27,50 cm)
  10.5
 • 45 (27,90 cm)
  11
+
-

Нема коментари за овој производ.