fb_img
 43202012-BLK-WH

DIVA WMS BLACK/WHITE

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 43202012-BLK-WH
25%
790,00 ден.
590,00 ден.
  • L
  • M
  • S
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 55% Полиестер 25% Полиамид 10% Еластин 10% Памук
Подгрупа Ракавици
Спорт Велосипедизам
Производител Nakamura