fb_img
 4FABACF184-21A

4F URBAN BACKPACK 6L

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 4FABACF184-21A
1.690,00 ден.
или на 3 рати без камата по 563,00 ден. со
  • ONESZ
Нема залиха
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 100% Полиестер
Подгрупа Ранци
Спорт Lifestyle
Производител 4F


Слични производи

1.790,00 ден.
Puma
1.790,00 ден.
Puma
41%
2.190,00 ден.
1.290,00 ден.
Adidas
40%
3.990,00 ден.
2.390,00 ден.
Adidas
1.890,00 ден.
Adidas
1.990,00 ден.
Adidas
1.890,00 ден.
Adidas
1.990,00 ден.
Adidas
1.890,00 ден.
Adidas