fb_img
 4FJFFLIF084-90S

4F GIRL'S FLIPFLOP

  • За тинејџери (од 8-16 год.)
  • Шифра на производ: 4FJFFLIF084-90S
690,00 ден.
или на 3 рати без камата по 230,00 ден. со
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Мултиколор
Материјал 100% Поливинил Хлорид
Подгрупа Папучи
Спорт Lifestyle
Производител 4F


Слични производи

60%
690,00 ден.
276,00 ден.
4F