fb_img
 4FJTTSHM283-95A

4F BOY'S TSHIRT

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: 4FJTTSHM283-95A
22%
890,00 ден.
690,00 ден.
или на 3 рати без камата по 230,00 ден. со
 • 128
 • 134
 • 9-10 год.
  140
 • 146
 • 152
 • 12-13 год.
  158
 • 13-14 год.
  164
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Мултиколор
Материјал 100% Памук
Подгрупа Маици
Спорт Lifestyle
Производител 4F


Слични производи

14%
690,00 ден.
590,00 ден.
4F
14%
690,00 ден.
590,00 ден.
4F
14%
690,00 ден.
590,00 ден.
4F
14%
690,00 ден.
590,00 ден.
4F
28%
690,00 ден.
490,00 ден.
4F
14%
690,00 ден.
590,00 ден.
4F
14%
690,00 ден.
590,00 ден.
4F
14%
690,00 ден.
590,00 ден.
4F
14%
690,00 ден.
590,00 ден.
4F
14%
690,00 ден.
590,00 ден.
4F
14%
690,00 ден.
590,00 ден.
4F
33%
1.190,00 ден.
790,00 ден.
Puma