fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 503006001015

PUMA MINI SHORT 3P PACK

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 503006001015
31%
1.290,00 ден.
890,00 ден.
  • L
  • M
  • S
  • XS
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Мултиколор
Материјал 95% Памук 5% Еластин
Подгрупа Долна облека
Спорт Lifestyle
Производител Puma


Слични производи

31%
1.290,00 ден.
890,00 ден.
Puma