fb_img
 52631-RDBK

Skechers TRACK- SCLORIC

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 52631-RDBK
20%
3.390,00 ден.
2.690,00 ден.
  • 42.5
  • 44
  • 45
  • 46
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црвена
Материјал Лице: Природна кожа, Текстил Постава: Платно Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Lifestyle
Производител Skechers


Слични производи

20%
3.390,00 ден.
2.690,00 ден.
Skechers
20%
2.990,00 ден.
2.390,00 ден.
Skechers