fb_img
 531679-01

PUMA Downtown Graphic Tee

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 531679-01
31%
2.190,00 ден.
1.490,00 ден.
  • XS
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 100% Памук
Подгрупа Маици
Спорт Lifestyle
Производител Puma


Слични производи

31%
2.190,00 ден.
1.490,00 ден.
Puma
31%
2.190,00 ден.
1.490,00 ден.
Puma