fb_img
 577951-01

PUMA Classics Tight T7 Tee

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 577951-01
52%
1.890,00 ден.
890,00 ден.
  • XS
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 95% Памук 5% Еластин
Подгрупа Маици
Спорт Lifestyle x
Производител Puma