fb_img
 578221-99

PUMA x SUE TSAI Tee

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 578221-99
52%
2.490,00 ден.
1.190,00 ден.
  • XS
  • S
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Крем
Материјал 100% Памук
Подгрупа Маици
Спорт Lifestyle x
Производител Puma


Слични производи

52%
2.490,00 ден.
1.190,00 ден.
Puma