fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 581223-01

PUMA Amplified Fitted Dress

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 581223-01
2.490,00 ден.
  • XS
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 100% Памук
Подгрупа Фустани
Спорт Lifestyle
Производител Puma


Слични производи

20%
PUMA
2.490,00 ден.
1.990,00 ден.
Puma