fb_img
 581227-01

PUMA Essentials Rebel Windbreaker

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 581227-01
35%
3.690,00 ден.
2.390,00 ден.
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црна
Материјал 100% Полиестер
Подгрупа Шушкавци
Спорт Lifestyle
Производител Puma