fb_img
 585946-01

PUMA Evostripe High-Waist 7/8 Tights

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 585946-01
52%
2.490,00 ден.
1.190,00 ден.
или на 3 рати без камата по 397,00 ден. со
  • XS
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 85% Полиестер 15% Еластин
Подгрупа Хеланки
Спорт Lifestyle
Производител Puma