fb_img
 586170-02

PUMA Alpha Tee G

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: 586170-02
16%
1.190,00 ден.
990,00 ден.
 • 11-12 год.
  152
 • 13-14 год.
  164
 • 15-16 год.
  176
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Бела
Материјал 100% Памук
Подгрупа Маици
Спорт Lifestyle
Производител Puma


Слични производи

16%
PUMA
1.190,00 ден.
990,00 ден.
Puma
16%
PUMA
1.190,00 ден.
990,00 ден.
Puma
21%
PUMA
1.390,00 ден.
1.090,00 ден.
Puma
28%
PUMA
1.390,00 ден.
990,00 ден.
Puma