fb_img
 590663-06

PUMA STYLE SUMMER Shorts

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 590663-06
59%
1.690,00 ден.
690,00 ден.
  • S
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Тегет
Материјал 100% Полиестер
Подгрупа Костим за Капење
Спорт За Лето
Производител Puma