fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 595207-01

PUMA Classics Rib Skirt

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 595207-01
39%
2.790,00 ден.
1.690,00 ден.
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 86% Полиестер 14% Еластин
Подгрупа Здолништа
Спорт Lifestyle
Производител Puma