fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 596855-02

PUMA x CO AOP Crop Top

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 596855-02
40%
3.690,00 ден.
2.190,00 ден.
  • XS
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Мултиколор
Материјал 93% Памук 7% Еластин
Подгрупа Топ
Спорт Lifestyle
Производител Puma


Слични производи

53%
1.690,00 ден.
790,00 ден.
Adidas
53%
1.490,00 ден.
690,00 ден.
Adidas
42%
1.190,00 ден.
690,00 ден.
Adidas
21%
2.790,00 ден.
2.190,00 ден.
Adidas
28%
2.790,00 ден.
1.990,00 ден.
Adidas