fb_img
 597750-34

TFS Retro Crop Top Puma Sharp Green

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 597750-34
50%
2.190,00 ден.
1.090,00 ден.
или на 3 рати без камата по 363,00 ден. со
  • XS
  • S
  • M
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Зелена
Материјал 95% Памук 5% Еластин
Подгрупа Маици
Спорт Lifestyle x
Производител Puma