fb_img
 597775-32

Evide Biker Shorts Puma Summer Green

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 597775-32
40%
2.490,00 ден.
1.490,00 ден.
  • XS
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Зелена
Материјал 77% најлон 23% Еластин
Подгрупа Шорцеви
Спорт Lifestyle x
Производител Puma