fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 604024001200

PUMA WOMEN PADDED TOP 1P HANG

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 604024001200
31%
1.590,00 ден.
1.090,00 ден.
  • L
  • M
  • S
  • XS
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 57% Памук 38% Модал 5% Еластин
Подгрупа Долна облека
Спорт Lifestyle
Производител Puma


Слични производи

31%
1.590,00 ден.
1.090,00 ден.
Puma