fb_img
 673274-01

PUMA ESS+ STREET ART Logo Tee B

  • За тинејџери (од 8-16 год.)
  • Шифра на производ: 673274-01
33%
1.190,00 ден.
790,00 ден.
или на 3 рати без камата по 263,00 ден. со
  • 15-16 год.
    176
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Црна
Материјал 100% Памук
Подгрупа Маици
Спорт Lifestyle
Производител Puma


Слични производи

33%
1.190,00 ден.
790,00 ден.
Puma