fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 687230-A243

RAFIYA

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 687230-A243
39%
5.290,00 ден.
3.190,00 ден.
  • XS
  • S
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 100% Полиестер
Подгрупа Блузони
Спорт Lifestyle
Производител Fila