fb_img
 687497-M67

BIANCO Seasonal basic

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 687497-M67
32%
2.490,00 ден.
1.690,00 ден.
  • XS
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Бела
Материјал 100% Памук
Подгрупа Маици
Спорт Lifestyle
Производител Fila


Слични производи

32%
2.490,00 ден.
1.690,00 ден.
Fila