fb_img
 701211027-004

PUMA SWIM WOMEN BANDEAU TOP 1P

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 701211027-004
1.890,00 ден.
  • XS
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Крем
Материјал 80% Најлон 20% Еластин
Подгрупа Горен дел-бикини
Спорт За Лето
Производител Puma


Слични производи

1.890,00 ден.
Puma
1.890,00 ден.
Puma