fb_img
 73667-HTPK

Skechers UNO

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 73667-HTPK
20%
4.890,00 ден.
3.890,00 ден.
  • 36.5
  • 37
  • 38
  • 38.5
  • 39
  • 40
  • 41
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Розева
Материјал Лице: Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Lifestyle
Производител Skechers


Слични производи

20%
4.890,00 ден.
3.890,00 ден.
Skechers
20%
4.890,00 ден.
3.890,00 ден.
Skechers
20%
4.890,00 ден.
3.890,00 ден.
Skechers
4.890,00 ден.
Skechers
4.890,00 ден.
Skechers
4.890,00 ден.
Skechers